fotobudka360

Czym jest fotobudka 360 o którą pytacie?

Fotobudka 360 jest jednym z najnowszych trendów w branży fotobudek, spinner 360 z platformą. IPhone lub GoPro na ramieniu obracają się wokół odwiedzających na platformie i tworzą nagranie w zwolnionym tempie z fajnymi efektami i ścieżką dźwiękową. 

Fotobudka 360 rejestruje 120 klatek na sekundę za pomocą obracającej się kamery. Wynajem fotobudki to świetny sposób na zabawianie gości imprezowymi zabawnymi i modnymi ruchomymi fotografiami. Otrzymujesz fenomenalne cyfrowe filmy i zdjęcia, które możesz łatwo udostępniać znajomym za pośrednictwem mediów społecznościowych, telefonu komórkowego czy poczty e-mail.

Nasze stoisko 360 to uroczysty must-have. Doświadczenie fotobudka 360 jest niewiarygodne! Zachwyć tłum i rób najwyższej jakości zdjęcia i filmy z wydarzenia. Fotobudka 360 to najlepsza fotobudka na urodziny, wesela, imprezy firmowe czy promowanie produktów Twojej firmy i wszystkie inne wydarzenia, jakie przychodzą Ci do głowy!

Doskonałość i prestiż są na platformie i zmieniają się, robiąc magiczne obrazy, gdy masz stoisko 360. Twoje wydarzenie, przenosi Twoją imprezę na wyższy poziom.

Na stronie głównej masz do nas kontakt – wyślij do nas niezobowiązujące zapytanie na maila.

fotobudka 360 marki wskocz na mnie