fotobudka360 wynajem

Fotobudka 360 wynajem – na twoją imprezę

Fotobudka 360 wynajem – utrwal swoje wyjątkowe chwile dzięki wynajmowi fotobudki 360

Czy kiedykolwiek chciałeś uwiecznić wspomnienia ze swojego wyjątkowego dnia w niezapomniany sposób? Dlaczego nie wynająć fotobudka 360 wynajem na swój ślub lub przyjęcie urodzinowe! To nowe, wciągające urządzenie zapewnią Ci zabawne i kreatywne filmy, dzięki którym będziesz mógł wspominać ten wieczór. Poznajmy różne sposoby, w jakie wynajem fotobudki 360 może sprawić, że Twoje wydarzenie będzie niezapomniane.

Czym jest fotobudka 360 ?

Fotobudka 360 to nowy rodzaj wynajmu, który pozwala gościom robić zdjęcia i filmy pod każdym kątem. Dzięki kamerze umieszczonej wokół obiektu, budka rejestruje cały 360-stopniowy widok wszystkich osób znajdujących się na platformie. Goście mogą następnie przesłać filmy bezpośrednio na portale społecznościowe lub zachować w swoim urządzeniu. Ten rodzaj wynajmu jest idealny na wesela, urodziny, i wszelkie inne specjalne okazje, w których chcesz uwiecznić wyjątkowe wspomnienia.

Zabawne funkcje

Fotobudka 360 ma wiele funkcji, które z pewnością uczynią Twoją imprezę jeszcze bardziej wyjątkową. Są to m.in. slow motion, boomerang, GIFy, zwykłe filmy (10-20 sekund) czy możliwość przesyłania wiadomości wideo i wiele innych! Co najważniejsze, te zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalają na stworzenie unikalnych i ciekawych pamiątek, które goście otrzymują od razu na swoje smartfony poprzez SMS, AirDrop, kod QR czy mail. Czy jest lepszy sposób na pokazanie swojej kreatywności niż interaktywne filmiki idealne na social media?

Fotobudka 360 cena

Wynajęcie fotobudki 360 może być kosztowne, ale jest warte każdego grosza, jeśli stawiasz na jakość ponad ilość. Ceny różnią się w zależności od tego, na jaki rodzaj pakietu się zdecydujesz i na jak długo go potrzebujesz, ale ogólnie rzecz biorąc, wahają się od 1200 do 2000 złotych w zależności od firmy, którą wybierzesz. Pamiętaj, żeby dokładnie przeczytać każdą umowę przed jej podpisaniem, żeby nie było niespodzianek! Link do artykułu o cenie.

Fotobudka 360 wynajem – podsumowanie

Wynajem fotobudki 360 to innowacyjny sposób na utrwalenie wspomnień z każdej imprezy – czy to ślubu, czy urodzin! Dzięki ciekawemu wyglądowi i możliwościom dostosowania, fotobudki te z pewnością dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń, które pozostaną na całe życie. Koszt wynajęcia takiej fotobudki może być wysoki, ale rezultaty są warte każdej wydanej złotówki – zapewniają wysokiej jakości materiał, który będzie żył przez lata! Jeśli więc szukasz czegoś wyjątkowego i ekscytującego na następne spotkanie, dlaczego nie rozważyć wynajęcia fotobudki 360 ? Nie pożałujesz!

Jeżeli poszukujesz kamizelki męskiej typu casual zajrzyj tutaj.

fotobudka 360 wynajem
Fotobudka 360 – Wskocz Na Mnie