fotobudka 360

Fotobudka jakie są rodzaje?

Planowanie ślubu może być jednocześnie przytłaczające i ekscytujące! Jednym z najlepszych sposobów, aby uczynić ten wyjątkowy dzień jeszcze bardziej wyjątkowym, jest wynajęcie fotobudki. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś klasycznego, czy nowoczesnego, jest wiele opcji do wyboru. Oto krótki przegląd różnych typów budek, abyś mógł wybrać tę idealną na swój ślub.

Kabina na wolnym powietrzu

W ostatnich latach kabiny na wolnym powietrzu stają się coraz bardziej popularne, ponieważ są o wiele bardziej wszechstronne niż tradycyjne kabiny zamknięte. Ten rodzaj budki pozwala gościom robić zdjęcia z przyjaciółmi i członkami rodziny, a jednocześnie pokazywać swoje stroje, ponieważ nie muszą się martwić o to, że nie zmieszczą się w zamkniętej przestrzeni! Ustawienie na świeżym powietrzu pozwala też na umieszczenie na każdym zdjęciu większej grupy, co jest świetnym rozwiązaniem dla weselników lub dużych rodzin.

Zamknięta kabina

Zamknięta budka to klasyczny wybór na każdą okazję. Zapewniają one prywatną przestrzeń, w której goście mogą robić zdjęcia bez obawy, że inni je zobaczą. Są też wyposażone w zabawne rekwizyty i tła, które pomogą wydobyć z każdego wewnętrznego modela! Większość firm oferuje także niestandardowe tła, aby Wasze zdjęcia idealnie pasowały do ogólnego motywu przewodniego Waszego wielkiego dnia.

Fotobudka 360

Kabina wideo w zwolnionym tempie: Fotobudka 360 w zwolnionym tempie są idealne, jeśli chcecie czegoś bardziej interaktywnego niż tradycyjne budki fotograficzne. Ten rodzaj budki pozwala gościom nagrywać krótkie filmiki, które następnie można od razu dodać na swoje social media – idealne jako pamiątki lub nawet część albumu online z fotobudki! Dodatkowo platformy te często są wyposażone w zabawne rekwizyty, takie jak armatki konfetti czy serpentyny, które mogą dodać imprezie dodatkowych emocji.

Wnioski

Niezależnie od tego, jaki rodzaj budki fotograficznej wybierzesz, na pewno będzie ona hitem na Twoim przyjęciu weselnym! Nie tylko dają one gościom możliwość zrobienia zabawnych zdjęć i nagrań wideo, ale także zapewniają mnóstwo rozrywki przez całą noc. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś tradycyjnego, czy nowoczesnego, na pewno znajdzie się opcja budki fotograficznej, która spełni wszystkie Twoje potrzeby i idealnie wpasuje się w Twój wyjątkowy dzień!

Wynajmij naszą fotobudką 360 i zrób show na swojej imprezie! – oferta
Napisz na adres rezerwacja@e-fotobudka360.pl

fotobudka 360