fotobudka 360 cena

Fotobudka 360 co to jest?

Uchwyć swój wielki dzień za pomocą Fotobudka 360

Szukasz czegoś wyjątkowego, aby uświetnić swój ślub? Chcesz uwiecznić wspomnienia, które będą trwały dłużej niż samo wydarzenie? Nie szukaj dalej niż Fotobudka 360! Ta unikalna i innowacyjna technologia pozwala gościom zabrać do domu cyfrowe kopie ich zdjęć z Waszego wielkiego dnia. Przyjrzyjmy się, co czyni tę budkę tak wyjątkową.

Czym jest Fotobudka 360 ?

Fotobudka 360 to interaktywne doświadczenie, które łączy nowoczesną technologię z tradycyjną budką fotograficzną. Wykorzystuje cztery lustrzanki cyfrowe i obrotową platformę, tworząc unikalny obraz, który uchwyci wszystkie kąty Twoich gości na jednym zdjęciu. Dzięki temu na zdjęciu może znaleźć się więcej osób, ale także powstają wspaniałe 360-stopniowe panoramiczne filmy, które można udostępnić cyfrowo kilka sekund po zejściu z podestu fotobudka 360.

Jak działa videobudka??

Doświadczenie rozpoczyna się od iPhona zamontowanego na obrotowej platformie. Aparat jest ustawiony w taki sposób, że może uchwycić cały obraz panoramiczny w jednym ujęciu, dzięki czemu na jednym filmie może znaleźć się nawet 6 osób jednocześnie! Filmy są następnie przesyłane bezpośrednio do galerii internetowej, gdzie goście mogą pobrać swoje ujęcia i podzielić się nimi w mediach społecznościowych.

Co sprawia, że Fotobudka 360 jest wyjątkowa?

Fotobudka 360 wyróżnia się spośród innych budek fotograficznych, ponieważ pozwala gościom dobrze się bawić i jednocześnie tworzyć wspaniałe filmy, które mogą zabrać ze sobą do domu. Jej innowacyjna konstrukcja sprawia, że każdy znajdzie się na ujęciu, niezależnie od tego, jak duża lub mała jest grupa. Ponadto jej możliwości cyfrowe ułatwiają gościom szybki dostęp do filmów i dzielenie się nimi z przyjaciółmi i rodziną!

Wnioski

Planując swój ślub, nie zapomnij o dodaniu czegoś wyjątkowego, jak Fotobudka 360 ! Nie tylko zapewni ona wiele godzin rozrywki Tobie i Twoim gościom, ale także stworzy piękne wspomnienia z Twojego wielkiego dnia, które będziecie mogli pielęgnować na zawsze. Dzięki nowoczesnej technologii i interaktywnym elementom, ta budka fotograficzna z pewnością będzie hitem każdej uroczystości! Dlaczego więc czekać? Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji już dziś i spraw, by wspomnienia z Twojego ślubu pozostały na zawsze. Napisz do nas pod LINKIEM.

fotobudka 360 cena
fotobudka 360

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *