fotobudka 360

Fotobudka 360 – a impreza firmowa?

Czy Fotobudka pomoże w zorganizowaniu imprezy firmowej?
Zapewne otrzymałaś/eś budżet X i jestem pewny, że starasz się wszystkie koszty ze sobą pogodzić, aby wyszło jak najlepiej!

Wyślij zapytanie do nas w sprawie wynajmu i obsługi fotobudka 360, a my dostosujemy się do Ciebie i Twojego budżetu. Wystarczy, że podasz zakładaną ilość gości, termin, a my odpiszemy aby wspólnie zrobić show na Twojej imprezie firmowej.

Cena zawiera obsługę fotobudki, możliwość nałożenia napisu na każdy nagranie np. ,,Wigilia firmy X 2023″, jak również wszystkie nagrania dostępne po imprezie dla organizatorów.

W cenie mamy różne gadżety takie jak pistolet strzelający pieniędzmi czy kilka tub z konfetti, a także inne np. Śmieszne okulary, kapelusze itp.

W przypadku rezerwacji terminu pobieramy około 25 % zaliczki.

Jako jedni z nielicznych korzystamy z dedykowanego oprogramowania, stąd dostęp do wszystkich nagrań jest szczególnie chroniony, każdy nagranie tworzymy na naszych urządzeniach iPhone 13 Pro, iPad, laptop i udostępniamy poprzez kod QR, SMS, mail, whatsapp, AirDrop gościom minutę po zejściu z podestu.

Jeśli impreza miałaby sie rozpocząć dla przykładu o godzinie 19, wtedy my rozstawiamy się od 17.30-18.30 i wracamy dopiero około godz. 20/21, kiedy goście będą po posiłkach. Do ustalenia.

Wymagania: 4 x 4 metry miejsca do rozstawienia urządzenia, bliski dostęp do gniazdka, mile widziane stabilne łączne Wi-Fi,

Kiedy i na ile osób organizujesz imprezę? Wyślij zapytanie na maila rezerwacja@e-fotobudka360.pl

fotobudka 360
fotobudka 360 Wskocz Na Mnie